VIDEO/ Spektakël në “Der Klassiker”, Haaland barazon shifrat

schedule19:51 - 4 Dhjetor, 2021

schedule 19:51 - 4 Dhjetor, 2021

Është duke u lujatur pjesa e dytë mes Dortmund dhe Bayer Munich, ku skuadra vendase ka arritur të barazojë shifrat me anë të sulmuesit norvegjez.

Në minutën e 48 shfaqjen e mori Erling Haaland i cili vendosi baraspeshën 2-2  në “Der Klassiker”.

/f.a/abcnews.al