VIDEO | Sherr masiv dhe grushte pafund, në Brazil ndodh çmenduria e radhës

schedule10:34 - 13 Mars, 2020

schedule 10:34 - 13 Mars, 2020

Në takimin mes Gremio dhe Internacional, që u mbyll i barabartë 0-0, pati plot 8 kartonë të kuq, për shkak të një sherri masiv që plasi në minutën e 89-të të sfidës.

Video më poshtë, tregon qartë pamjet e sherrit mes lojtarëve të Gremios dhe atyre të Internacional. Gjyqtari kryesor akordoi plot 8 kartonë të kuq pas qetësimit të situatës. Pamje të pabesueshme!/abcnews.al