VIDEO/ Shënon Rrahmani, Kosova barazon rezultatin

schedule22:24 - 14 Nëntor, 2021

schedule 22:24 - 14 Nëntor, 2021

Kosova ka arritur të barazoj rezultatin me golin e Rrahmanit në minutën e 76′.

Kosova dhe Greqia po luajnë për statistika sepse rezultati pozitiv nuk i bënë punë asnjërës prej tyre.
Greqia 1-1 Kosova./h.ll/abcnews.al