VIDEO/ Shaq O’Neal siç nuk e keni parë kurrë, shfaqje në karantinë

schedule13:22 - 2 Prill, 2020

schedule 13:22 - 2 Prill, 2020

Shaquille O’Neal,një nga ish-basketbollistët më të njohur në NBA, po e kalon mirë në karantinë. Të paktën kështu në lë të kuptojmë kur shohim videot e tij në rrjetet sociale. Njëra prej tyre ka bërë xhiron e botës dhe O’Neal shfaqet ndryshe.

Gjiganti bën rolin e një Dejaay dhe argëton miqtë e tij, që fillojnë të kërcejnë si të ishin në ndonjë klub. Sigurisht nuk mund të mos e bënte të njëjtën gjë edhe O’Neal, i cili duket mjaft i lumtur dhe i shijon ato momente. /abcnews.al

https://www.instagram.com/tv/B-YfnFpllW3/?utm_source=ig_web_copy_link