VIDEO/ Santiago Bernabeu i ri do të jetë kryevepër, katër fusha të ndryshme në një stadium të vetëm

schedule10:53 - 29 Qershor, 2022

schedule 10:53 - 29 Qershor, 2022

Stadiumi i Real Madrid, Santiago Bernabeu është duke u rinovuar dhe pamjet 3D të publikuara janë të mahnitshme.

Pamjet e reja tregojnë se Santiago Bernabeu nuk do të jetë vetëm një stadium për ndeshje futbollir, por edhe më shumë. Stadiumi do të presë evente të basketbollit, tenisit por edhe të futbollit amerikan, Rugby.

Një investim i jashtëzakonshëm nga ana e klubit spanjoll./ h.ll/abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ESPN FC (@espnfc)