VIDEO/ Sa do të vlente Drogba sot? Ish-sulmuesi feston golin si dikur

schedule20:00 - 14 Tetor, 2021

schedule 20:00 - 14 Tetor, 2021

Didier Drogba shënoi një hat-trick në ndeshjen e veteranëve të Olympique Marseille.

Në një takim në të cilin imazhi i ish-futbollistit në pension të Samir Nasri u bë viral, ish-sulmuesi i Marseille dhe Chelsea, ndër të tjera, Didier Drogba, shënoi tre gola, duke demonstruar kështu se pavarësisht se kishte tërhequr, festimin e tij me krahë hapur nuk e harron, duke u kthyer në kohë disa vjet më parë sikur të ishte akoma aktiv. /abcnews.al/