VIDEO/ Rusia ndëshkon Finlandën, ylli i italianëve të Atalanta nuk fal brenda zone

schedule15:51 - 16 Qershor, 2021

schedule 15:51 - 16 Qershor, 2021

Russia ka shënuar në fundin e pjesës së parë kundër Finlandës. Në minutat shtesë Miranchuk gjeti rrugën e rrjetës.

Futbollisti i Atalantës, me një goditje nga brenda zonës nuk fali dhe e ndëshkoi skuadrën e Finlandës, që në duelin e parë mori tre pikët kundër Danimarkës. /abcnews.al