VIDEO/ Ronaldo i habit të gjithë, çfarë ka humbur ndaj Luksemburgut

schedule22:19 - 30 Mars, 2021

schedule 22:19 - 30 Mars, 2021

Cristiano Ronaldo ka shënuar një gol kundër Lukemburgut sonte, me një goditje nga pranë portës dhe ka pasur edhe të tjera raste.

Një prej tyre ka qenë flagrant dhe pakkush e beson se si portugezi e ka humbur mundësinë të realizojë.

https://twitter.com/i/status/1376993592321974282

I vetëm me portierin kundërshtar sulmuesi i Juventusit u hipnotizua dhe gjuajti në qendër, duke mos shënuar dot për Portugalinë. /abcnews.al