VIDEO/ Ronaldo del nga vetja, tallet me taktikat e Solskjaer gjatë “poshtërimit” nga Liverpool?

schedule12:00 - 26 Tetor, 2021

schedule 12:00 - 26 Tetor, 2021

Tifozët e Manchester United janë të bindur se Cristiano  Ronaldo po tallej me taktikat e ole Gunnar Solkskjaer gjatë humbjes turpëruese ndaj Liverpoolit.

Pamjet pas një prej golave të Salah tregojnë ikonën portugeze duke tundur krahët me shpejtësi.

Sic raportohet nga Mirror, ai duket se është duke treguar drejtime te ndryshme me një lëvizje të çuditshme.

Dhe ndonëse ëhtë e paqartë saktësisht se  cilat i referoheshin apo kujt i drejtoheshin ato, disa tifozë mendojnë se ato ishin një tallje ndaj trajnerit të tij.

Në një video krahasuese të publikuar nga vetë tifozët, Solskjaer bëntë një lëvizje të ngjashme me të 36 vjeçarit për t’u dhënë udhëzime lojtarëve. r.t/abcnews.al