VIDEO/ Roma fitore me përmbysje, Lacios i mjafton vetëm goli i Pedro-s

schedule22:48 - 27 Tetor, 2021

schedule 22:48 - 27 Tetor, 2021

Roma ka arritur të marrë një fitore me përbysje ndaj Cagliarit me rezultatin 1-2.
Pavoletti ka shënuar i pari për Cagliarin e më pas Ibanez dhe Pellegrini kanë përmbysur rezultatin.

Lazio ka fituar minimalisht me golin e Pedro-s ndaj Fiorentinës.
Roma ngjitet në vendin e 4-të me 19 pikë ndërsa Lazio në vendin e 6-të me 17 pikë./abcnews.al