Video/ Robert Berisha ndan momente intime me partneren gjatë pushimeve

schedule10:02 - 14 Gusht, 2022

schedule 10:02 - 14 Gusht, 2022

Robert Berisha dhe partnerja e tij Laureta kanë qenë shpesh në qendër të medieve rozë që kur bënë lidhjen e tyre publike. Ata shpesh ndajnë momente në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundmi, çifti ka publikuar foto nga pushimet e tyre ekzotike në Meksikë.

Por kur flasim për një personazh si Roberti, duhet të presim më shumë se poza normale, dhe në fakt kështu ka ndodhur.

 

Këngëtari ka publikuar në rrjetet sociale një video, ku shfaqet duke prekur të pasmet e partneres së tij.

Ashtu si shihet, Laureta qëndron e shkrirë, teksa ekspozon tatuazhin që ka tek pjesa e kofshës.

Romanca e tyre duket aq pasionante, sa që mund t’ja lejojnë vetes edhe të tilla video “erotike”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by L A U (@lauretamac)

/Abcnews.al/