VIDEO/ Reperi i njohur përfshihet në një sherr, shkon në koncert me sy të nxirë

schedule16:42 - 17 Maj, 2022

schedule 16:42 - 17 Maj, 2022

Reperi i njohur amerikan, Freddie Gibbs është përfshirë në një sherr masiv në një lokal në Buffalo, New York. Sipas mediave të huaja, ngjarja ka ndodhur gjatë fundjavës, ku reperi ndodhej në këtë qytet për të mbajtur një koncert.

Ende nuk dihet se çfarë e shkaktoi sherrin por dyshohet se personat me të cilët Gibbs u përfshi në sherr janë bashkëpunëtorë të Benny The Butcher, me të cilin ai nuk ka raporte të mira. Reperi më pas doli në skenë me sy të nxirë dhe të fryrë.

/abcnews.al