VIDEO/ Reims në avantazh, Arbër Zeneli tund rrjetën në Francë

schedule19:20 - 13 Shkurt, 2021

schedule 19:20 - 13 Shkurt, 2021

Arbër Zeneli gjen rrugën e rrjetës në Francë. Ylli i Kosovës, pjesë e Reims prej janarit të vitit 2019, ka kaluar në avantazh ekipin e tij në sfidën shtëpiake kundër Lens.

Ishte minuta e 13-të kur 25-vjeçari ofensiv goditi me kokë dhe dërgoi topin në rrjetën e skuadrës udhëtuese.

https://streamable.com/34l374

Goli i tretë sezonal në Ligue 1 për Zenelin, i cili numëron edhe po kaq asiste të dhuruara për shokët e ekipit. /abcnews.al