VIDEO/ Reagon më në fund Juventus, Chiesa barazon rezultatin

schedule19:42 - 23 Shtator, 2023

schedule 19:42 - 23 Shtator, 2023

Juventus ka arritur të shënojë dhe të barazojë rezultatin në 2-2 ndaj Sassuolos.

Në minutën e 78’, Fagioli ka asistuar për Chiesa dhe sulmuesi Italian ka ndëshkuar vendasit./h.ll/abcnews.al

Shikoni golin