VIDEO/ Rashica shpërthen në krah, detyron mbrojtësin të shkaktojë autogol

schedule19:37 - 10 Mars, 2021

schedule 19:37 - 10 Mars, 2021

Werder Bremen po luan në fushën e Arminia Bielefeld sfidën e radhës në Bundesligë, teska 45 minutat e para nuk prodhuan asnjë gol.

Skuadra udhëtuese e ka nisur shumë mirë fraksionin e dytë të ndeshjes dhe ka kaluar në avantazh në minutën e 47-të.

Shpërthim i Milot Rashicës në krahun e majtë dhe top në zonën kundërshtare, duke detyruar Amos Pieper të shkaktojë autogol në portën e tij. /abcnews.al