VIDEO/ Rashford nuk ka “frena”, shënon një tjetër gol të mrekullueshëm

schedule21:30 - 29 Nëntor, 2022

schedule 21:30 - 29 Nëntor, 2022

Anglia nuk ka të ndalur në këtë pjesë të dytë ndaj Uellsit.

Në minutën e 68-të, Rashfrod kërcen në zonën e Uellsit duke dribluar pa problem dhe lëshon një predhë duke e bërë të pamundur nga portiere ta largojë./ h.ll/abcnews.al

Shikoni golin