VIDEO/ “Raketa” e Thomas Muller tund rrjetën, Barcelona i dorëzohet shpejt Bayernit

schedule21:39 - 14 Shtator, 2021

schedule 21:39 - 14 Shtator, 2021

Bayern Munchen ka arritur të shënojë për Bayern Munchen në supersfidën e mbrëmjes së sotme me Barcelonën në “Camp Nou”.

Sulmuesi ka provuar një goditje të fortë nga jashtë zonës dhe më pas një devijim ka nxjerrë jashtë loje Ter Stegen.

Një gol i rëndë për këtë ndeshje, me Barcelonën, që tashmë duket pa magji dhe është shndërruar në një ekip normal, i pafuqishëm ndaj një makinerie si Bayern. /abcnews.al

https://twitter.com/Bau_Nickk/status/1437862479506386949