VIDEO/ Puthje me plot pasion, Einxhel dhe Dagz shfaqen kudo bashkë

schedule09:53 - 22 Shkurt, 2022

schedule 09:53 - 22 Shkurt, 2022

Një ndër çiftet e krijuara në “Big Brother VIP” është Einxhel dhe Dj Dagz. Ata duket se po e shijojnë shumë periudhën pas mbarimit të lojës. Këtë gjë nuk kanë nguruar ta tregojnë edhe përmes postimeve në rrjetet sociale.

Madje, së fundmi ata janë parë gjatë gjithë kohës bashkë dhe në festën e organizuar për ish-banorët.

Çifti janë shfaqur shumë të lumtur, teksa kërcenin dhe dhuronin puthje me njëri-tjetrin. Këto momente janë bërë virale në rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar as komentet pozitive të fansave./abcnews.al