VIDEO | Pushimi i bën mirë, Brazili rikthehet në fushë me gol

15:08 | 13/10/201915:080

Pushimi i ka bërë mirë Brazilit dhe djemtë e Tites e kanë nisur pjesën e dytë me një marsh më shumë. Goli i Joe Aribos në 45 minutat e para i dhuroi avantazhin Nigerisë, ndërsa barazimi ka ardhur shumë shpejt.

Casemiro ka shënuar në minutën e 48-të pas zhvillimeve nga një goditje këndi. Mesfushori i Real Madrid përfitoi nga një top i rikthyer nga traversa dhe nuk e pati të vështirë të gjente golin. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono