VIDEO/ PSG-në “e shpëton Zoti”, Dolberg humb rastin e pabesueshëm

schedule22:30 - 1 Dhjetor, 2021

schedule 22:30 - 1 Dhjetor, 2021

Kasper Dolberg është bërë protagonist në ndeshjen e Nice në transfertë kundër PSG.

Sulmuesi kishte një mundësi të artë për të shënuar gol në minutën e 59-të.

Edhe pse ishte pak metra me portën, Dolberg e goditi topin dhe u ndal nga shtylla në mënyrë të çuditshme.

E habitshme ajo që ndodhi dhe videon e rastit mund ta shikoni KËTU. / abcnews.al