VIDEO/ “Pse u anulua ky gol?!”, Kukësi proteston përmes rrjeteve sociale

schedule10:40 - 29 Nëntor, 2021

schedule 10:40 - 29 Nëntor, 2021

Kukësi fitoi një ditë më parë kundër Egnatias me rezultatin 2-0, por ka rezerva për një gol të anuluar në pjesën e parë.

Verilindorët kanë publikuar videon e aksionit që u konkretizua me gol dhe kanë një pyetje për tifozët.

“Gjeni arsyen se pse ky gol është i parregullt? Gjyqtari Indrit Myrtja e anuloi”, shkruhet në postimin e Kukësit, që proteston në mënyrë të moderuar. / abcnews.al