VIDEO/ Po luhet ndeshja? Ç’rëndësi ka, fansi bën “selfie” me James Maddison

schedule19:58 - 7 Gusht, 2021

schedule 19:58 - 7 Gusht, 2021

Minuta e 57-të ndeshjes, James Maddison ndodhet jashtë vijave kufizuese të fushës dhe një tifoz nuk e humbet mundësinë të përfitojë.

Ai i ka kërkuar yllit të Leicester të bëjë një “selfie” teksa luhej finalja e Superkupës së Anglisë, mes “Dhelprave” dhe kampionëve të Manchester City.

Lojtari nuk e refuzoi kërkesën e tifozit dhe e bërë foton, ndërkohë nga ana tjetër kamerat nuk kanë “falur”.

Gjithçka është filmuar dhe më pas është shpërndarë në rrjetet sociale. Sicc ndodh zakonisht duhet thënë… /abcnews.al