VIDEO/ “Po e provoj përsëri”, Monika Lubonja i jep fund beqarisë?

schedule11:48 - 7 Gusht, 2022

schedule 11:48 - 7 Gusht, 2022

Monika Lubonja ka surprizuar ndjekësit me një video që ka ndarë në rrjetin social TikTok. Ish banorja e “Big Brother VIP” është shfaqur me një fustan të bardhë dhe me lule në dorë, gjë që ka shtuar dyshimet se mund të jetë martuar ose është në prag martese.

“Po e provoj përsëri”, ka shkruar aktorja duke nxitur aludimet se i ka dhënë fund beqarisë. Për më tepër, burime për revistën Story janë shprehur se aktorja po i jep fund beqarisë dhe se është shumë e lumtur. Megjithatë, ende nuk ka një reagim nga ana e aktores.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monika Lubonja (@monikalubonja)