VIDEO/ Përfundojnë vizitat mjekësore, Lukaku-Asllani nisen për seancën e fundit të kontrollit

schedule11:53 - 29 Qershor, 2022

schedule 11:53 - 29 Qershor, 2022

Kristjan Asllani i shte i pari që përfundoi fizitat mjekësore dhe më pas Lukaku.

Mesfushori shqiptar tani ndodhet duke kryer disa ushtrime fizike për të kompletuar totalisht hapin e parë si lojtar i Interit. 20-vjeçarit do t’i bashkohet edhe Lukaku për disa ushtrime fizike, ku të dy do të takohen atje për herë të parë.

Më pas, dy transferimet më të reja të Interit do të shkojnë për të firmosur kontratat e tyre. Romelu Lukaku u mirëprit nga tifozët zikaltër jasëhtë klinikës ku ai kreu vizitat mjekësore, duke i përshëndetur ata me kënaqsi./ h.ll/abcnews.al