VIDEO/ Për shkak të asaj që bëri teksa po ecte me shpejtësi, kjo grua u shpall nëna më e keqe

schedule21:12 - 9 Shtator, 2022

schedule 21:12 - 9 Shtator, 2022

Një video që ka shkaktuar reagime në TikTok tregon një makinë të bardhë që lëviz me shpejtësi të madhe. Në video shihet nëna që ecën me shpejtësi të madhe ndërsa e bija ndodhet në sediljen e përparme. Njerëzit nuk mund ta besonin atë që panë dhe shprehën shqetësimin e tyre në komente.

Kur bëhet fjalë për sigurinë e fëmijëve gjatë vozitjes, pyetja nëse një fëmijë i vogël duhet të ulet edhe në ndenjësen e përparme nuk duhet as të shtrohet. Një përdorues tha: “Si ka mundësi që ajo ta vërë në rrezik në këtë mënyrë”. Një tjetër shtoi: “Sinqerisht, ju lutemi telefononi policinë nëse nuk e keni bërë tashmë”.

@mrharrisonbate #noseatbelt #momoftheyear ♬ original sound – Jonathan David Harri