VIDEO/ Pamje apokaliptike, dallga 4,5 metra merr gjithçka përpara

schedule12:20 - 4 Tetor, 2022

schedule 12:20 - 4 Tetor, 2022

Uragani Ian goditi SHBA-në disa ditë më parë, duke shkaktuar mbi 100 viktima  dëme të mëdha. Në rrjetet sociale janë publikuar pamje apokaliptike nga plazhi Fort Myers.

Pamjet janë kapur nga “gjuetarët” e stuhive, të cilët po ndiqnin gjatë gjithë kohës uraganin. Ata vendosën një kamera në breg të detit, e cila për filmoi për disa orë.

Videoja nis me pamjen e qetë të një zonë bregdetare ndërsa më pas dallga  arrin deri në 4,5 metra dhe zhduk gjithçka.

Lexo edhe: Mediat amerikane bëjnë bilancet e uraganit Ian, më shumë se 100 viktima në dy shtete

/abcnews.al