VIDEO/ Pa bluzë dhe në krahët e fansave, Pickford harron finalen dhe e “djeg” në party

schedule08:55 - 17 Korrik, 2021

schedule 08:55 - 17 Korrik, 2021

Sezoni mbaroi dhe futbollistët janë shpërndarë nëpër vendet më të bukura në glob për të kaluar pushimet. U dhembi finalja, por jeta vazhdon dhe të njëjtin itinerar kanë ndjekur edhe yjet e Anglisë.

Jorgan Pickford shijon pushimet e tij në maksimum dhe në medie dhe në rrjete sociale janë publikuar disa pamje të tij, mbi shpatullat e një personi duke “e djegur”.

Një moment i bukur për Pickford, i cili mori edhe Dorezën e Artë të Euro 2020 si portieri që pësoi ë pak gola. Ai ishte një nga faktorët që Anglia kapi finalen e parë europiane në histori. /abcnews.al