VIDEO/ Oriola Marashi kryen testin e Covid-19 për të disatën herë, ndan procedurën live

schedule15:41 - 19 Janar, 2021

schedule 15:41 - 19 Janar, 2021

Modeles Oriola Marashi ka kryer testin ndaj Covid-19 për të disatën herë. Kjo për shkak se asaj i duhet të udhëtojë shumë lidhur me punën si modele.

Së fundmi, në InstaStory, Oriola ka ndarë të gjithë procesin e testimit të saj, kur i kanë futur tamponin në hundë.

Prej disa kohësh, modelja dhe futbollisti Eros Grezda janë në një lidhje dashurie. Ata janë parë kudo së bashku, madje nuk i kursejnë as momentet e ëmbla me njëri-tjetrin në rrjete sociale. l.k/abcnews.al