VIDEO | Nuk mund të mungonte, Zlatan Ibrahimovic shënon në derbi!

21:40 | 09/02/202021:400

Zlatan Ibrahimovic po bën një ndeshje të shkëlqyer kundër Interit. Pasi asitoi golin e Rebic, bomberi suedez shënoi edhe golin e dytë për Milanin, duke i çuar skuadrat në dhomat e zhveshjes me rezultatin 0-2.

Gjatë zhvillimeve të një goditje këndi, gjiganti i Milanit është i lirë në shtyllën e dytë dhe arrin të shënojë me kokë, duke mposhtur me lehtësi portierin Padelli./abcnews.al

Serie A, java 23

Inter – Milan 0-2
Rebic 40′, Ibrahimovic 45′

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono