VIDEO/ Nis Kongresi i PS, masat që janë marrë për koronavirusin

schedule16:27 - 28 Shkurt, 2020

schedule 16:27 - 28 Shkurt, 2020

Pasditen e sotme në orën 17:00 nis punën Kongresi Zgjedhor i PS. Aktiviteti i sotëm do të jetë i fokusuar tek gruaja socialiste dhe nisma më e re “Edhe Një”.

Mirëpo, teksa ka nisur grumbullimi i pjesëmarrësve, te Pallati i Kongreseve, oranizuesit kanë marrë edhe masat për koronavirusin.

Në pamjet e siguruara nga abcnews.al shihet se janë vendosur dezifektantë.