VIDEO/ Nipi i Joe Biden “rrëmben” vëmendjen me kërcimin e tij pas inaugurimit

schedule22:51 - 21 Janar, 2021

schedule 22:51 - 21 Janar, 2021

Nipi i Presidentit të SHBA Joe Biden, Beau ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve gjatë inaugurimi të gjyshit të tij.

Ai ishte në krahët e gjyshit të tij dhe të dy kërcyen së bashku në Shtëpie e Bardhë duke parë koncertin pas inaugurimit.

Të mërkurën në mbrëmje, pasi u betuan, Biden dhe familja e tij shijuan performancën dhe koncerti.

/abcnews.al