VIDEO/ Neymar humbi një milion euro në më pak se 2 orë në një kazino online

schedule20:24 - 29 Mars, 2023

schedule 20:24 - 29 Mars, 2023

Në fund të shkurtit, Neymar pësoi një dëmtim në kyçin e këmbës dhe mbeti jashtë për pjesën tjetër të sezonit, pasi lojtari kishte nevojë për operacion.

Tani braziliani ka mundësi të relaksohet, ndonjëherë luan bixhoz, për të cilin ka një dobësi. Sot nuk ishte përjashtim, sulmuesi po transmetonte aventurat e tij në një kazino në internet.

Megjithatë, fati nuk ishte në anën e Neymar.


Futbollisti humbi 1 milion euro, dhe iu deshën më pak se dy orë. Natyrisht që kjo u transmetua edhe reagimi i tij për humbjen e parave.

Fillimisht, lojtari kishte lot në sytë e tij, por trishtimi i tij nuk zgjati shumë, si rezultat, dështimi i tij e bëri brazilianin të qeshë.

Në përgjithësi, Neymar nuk ka gjasa të vërejë humbjen e këtyre parave. Këtë shumë ai e fiton për rreth një javë. /G.D abcnews.al/