VIDEO/ Modele dhe këngëtare, Oriola Marashi shkëlqen me këngën e Lady Gaga

schedule18:24 - 27 Prill, 2021

schedule 18:24 - 27 Prill, 2021

Eros Grezda po vuan për të arritur të kthehet në fushë, pas disa operacioneve dhe kohëve të gjata në rikuperimin e tij, por në shtëpi aika një ngushëllim të madh.

Sulmuesi prej më shumë se një viti është i lidhur me modelen e njohur Oriola Marashi. Bukuroshja korr vazhdimisht sukses në modeling, por ka edhe një tjetër talent: këngën.

 

Bukuroshja ka kënduar në një festë mes miqsh këngën e bukur dhe të vështirë për t’u arritur vokalisht: Shalloë të Lady Gaga. Marashi e “qan” fare. /abcnews.al

https://streamable.com/fh42ci