VIDEO/ Manchester City me “sprint” drejt finales, Mahrez ndëshkon PSG

schedule21:12 - 4 Maj, 2021

schedule 21:12 - 4 Maj, 2021

Luhet gjysmëfinalja e Champions League mes Manchester Cityt dhe PSG dhe anglezët kanë arritur të shënojnë një gol me shumë peshë, që i pret shumë shpresa vendasve.

Ishte Riyad Mahrez, që tundi rrjetën, me sferën që shkoi te këmbët e tij pasi goditje De Bruyne u përplas në këmbët e mbrojtësve të PSG.

Sulmuesi ishte afër portës, i pa shqetësuar dhe tundi rrjetën. Rezultati i pëtgjithshëm shkon në 1-3 për anglezët. /abcnews.al