VIDEO/ Milani në festë, Rafael Leao ndëshkon “demat” e Torinos

schedule21:17 - 9 Janar, 2021

schedule 21:17 - 9 Janar, 2021

Milani ka kaluar në epërsi kundër Torinos pas 25 minutash lojë, duke qetësuar trajnerin Stefano Pioli pas humbjes së pësuar në mesjavë kundër Juventusit.

Rafael Leao është ai që e ka dërguar topin në rrjetë dhe kuqezinjtë kanë festuar. Milani renditet në vendin e parë në Serie A dhe synon të qëndrojë në majë sa më gjatë të mundet. /abcnews.al