VIDEO/ Milani e nis me vrull, Brahim Diaz ndëshkon Sampdorian

schedule20:58 - 23 Gusht, 2021

schedule 20:58 - 23 Gusht, 2021

Brahim Diaz ka shënuar golin e parë sezonal të Milanit. Mesfushori nuk fali në hyrje të zonës dhe ndëshkoi Sampdorian.

https://streamable.com/i2rjry

Milani e kishte nisur ndeshjen në sulm dhe më parë kishte rrezikuar Leao me një goditje të fortë. / abcnews.al