VIDEO/ Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër: Bilbilit nuk mund t’i rezistosh

schedule15:04 - 20 Janar, 2022

schedule 15:04 - 20 Janar, 2022

Teksa ndodhet në Shkodër, presidenti Ilir Meta është ndalur në një restorant ku i pranishëm është edhe këngëtari i njohur Bujar Qamili. Meta i është bashkuar atij duke kënduar një pjesë kënge.

Videon presidentin e ka ndarë në rrjetet sociale ku shkruan se bilbilit magjik të Shkodrës nuk mund t’i rezistosh. “Bilbili i Shkodrës është magjik dhe nuk mund t’i rezistosh, përveçse t’i dorëzohesh talentit të tij”, shkruan Meta. /abcnews.al