VIDEO/ Messi apo Ronaldo? Ja kë zgjedh Khvicha Kvaratskhelia

schedule23:58 - 28 Mars, 2023

schedule 23:58 - 28 Mars, 2023

Lojtari i Napolit tha se lojtari i tij i preferuar ishte Guti, ndërsa pas largimit të tij nga futbolli, lojtari i tij i preferuar u bë CR7.

“Guti. E kam ndjekur gjithmonë, më ka pëlqyer stili i lojës së tij. Kur e shikova, ai ishte i mrekullueshëm dhe shpejt pas kësaj doli në pension. Pas Gutit, Cristiano Ronaldo u bë lojtari im i preferuar”, tha lojtari i Napolit për DAZN. /G.D abcnews.al/