VIDEO/ Melinda Ademi “çmend” ndjekësit me kërcimin provokues ndërsa bën fli

schedule21:46 - 18 Maj, 2022

schedule 21:46 - 18 Maj, 2022

Merr gjithmonë vëmendje me pozat provokative. Melinda Ademi, ndonëse ka vetëm pak ditë në tregun muzikor shqiptar, ka arritur të bëhet një ndër më të pëlqyerat. Numëron një sërë hitesh, mes së cilave dhe shumë bashkëpunime. Kënga më e fundit e saj mban titullin “All Night”, publikuar dy javë më parë.

Melinda është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk mungojnë postimet provokuese. Së fundmi, këngëtarja ka ndarë një video ku shihet duke bërë fli në natyrë. Krahas videos ajo ka shkruar: “A jeni për fli, më komentoni”. Nuk kanë munguar komentet nga ndjekësit, të cilat i vënë në pah se është një “çikë për shtëpi”.

/abcnews.al