VIDEO/ Me raki dhe vallen e “sy lariskës”, policët e Gramshit ia shtrojnë si qëmoti

schedule13:01 - 21 Maj, 2020

schedule 13:01 - 21 Maj, 2020

Ndërkohë që në të gjithë vendin vijojnë disa operacione për ndalimin e kultivimit të kanabisit, në Gramsh duket se i kanë vënë gjërat në terezi duke ia shtruar me raki mes valles së sy lariskës.

Videoja është publikuar nga ish-kryeministri Berisha me komentin: Nga lufta kundër drogës në Gramsh.

Pamjet kanë marrë mjaft vëmendje në rrjetet sociale duke u komentuar në forma të ndryshme nga përdoruesit. /abcnews.al