VIDEO/ “Më pritën si ‘Personalitet Ganggo'”, Cllevio futet LIVE nga qelia: Jam me Saimir Tahirin

schedule12:36 - 18 Qershor, 2022

schedule 12:36 - 18 Qershor, 2022

Kleviol Ahmeti, i njohur si Cllevio Serbiano ndodhet prej disa ditësh pas hekurave pasi theu masën e sigurisë “arrest shtëpie”, pas sherrit të bujshëm që pati me Noizy-n. Mirëpo, ditën e djeshme ai ka thyer rregullat dhe brenda qelisë, pasi ka arritur qe të futet live në rrjete sociale.

Videoja, ku Cllevio bisedon me një vajzë po bën xhiron e rrjetit, ku tregon disa vargje të këngës së re që ka krijuar. Mes të tjerash, ai përmend dhe faktin se ndodhet në të njëjtin burg me ish ministrin Saimir Tahiri. Më pas, në një postim, ai falenderon shokët e qelisë pasi e kanë pritur si “Personalitet Ganggo”.

/abcnews.al