VIDEO/ Liverpool zbret me këmbë në tokë spanjollët, shënojnë përsëri

schedule22:29 - 3 Maj, 2022

schedule 22:29 - 3 Maj, 2022

Liverpool nuk ka pritur shumë dhe ka arritur të shënojë dy gola të shpejtë duke shuar ëndrrat e spanjollëve.

Pas Fabinhos, Luis Diaz ka shënuar golin e barazimit dhe të katërtin në rezultat të përgjithshëm.

Alexandre Arnold ka asistuar për kolumbianin dhe ky i fundit në minutën e 67-të ka dërguar topin në rrjetë./h.ll/abcnews.al

Shikoni golin