VIDEO/ Lazio shpreson ende, Immobile nuk e fal Torinon

schedule20:46 - 30 Qershor, 2020

schedule 20:46 - 30 Qershor, 2020

Belotti shënoi që në minutën e pestë me penallti dhe pjesa e parë nuk pati gol tjetër. Gjithsesi Lazio nuk është dorëzuar dhe e ka nisur mirë fraksionin e dytë të lojës kundër Torino.

Skuadra kryeqytetase ia ka dalë të shënoje në minutën e 48-të dhe është i zakonshmi Ciro Immobile. Ky ishte goli i 29-të për sulmuesin e Lazio. /abcnews.al