VIDEO/ Kuzhinierja dy-vjeçare bën xhiron e rrjetit me tortën e saj

schedule13:33 - 9 Shkurt, 2021

schedule 13:33 - 9 Shkurt, 2021

Susie është një vajzë dy-vjeçare që i pëlqen gatimi. Ajo bën të gjitha llojet e ëmbëlsirave dhe ushqimeve, por ajo që e bën të dallohet është besimi që ndjen në kuzhinë dhe shpejtësia me të cilën bën receta popullore.

Në videon që vijon, vajza 2-vjeçare bën ‘Kladdkaka’, një tortë tradicionale suedeze me çokollatë dhe bën përshtypje me aftësitë e saj në gatim.

Nëse doni t’i prezantoni fëmijët tuaj me magjinë e gatimit dhe ëmbëlsirave, shihni kuzhinierin e vogël dhe frymëzohuni. Ndiqni recetën e saj dhe përpiquni të bëni këtë ëmbëlsirë të shijshme me fëmijët tuaj./abcnews.al