VIDEO/ Këngëtares së njohur i grisen pantallonat në skenë, reagimi është epik

schedule14:09 - 29 Mars, 2022

schedule 14:09 - 29 Mars, 2022

Katy Perry u përball me një incident të papritur në episodin e ri të “American Idol” pasi iu grisën pantallonat. Teksa po interpretonte këngën e saj hit “Teenage Dream”, Perry u përkul dhe grisi pjesën e pasme të pantallonave të saj të kuqe prej lëkure.

Anëtarët e stafit i erdhën në ndihmë për të ngjitur zonën e grisur me një shirit ngjitës në ngjyrë të verdhë. Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja përballet me një situatë të tillë. Në vitin 2018, këngëtares iu gris veshja gjatë transmetimit live.