VIDEO | Karantina nuk e pengon, bukuroshja Einxhel Shakira di si ta kalojë kohën

schedule17:17 - 29 Mars, 2020

schedule 17:17 - 29 Mars, 2020

Moderatorja e emisionit Pressing në ABC News, Einxhel Shkira, vazhdon të jetë aktive në profilin e saj zyrtar në Instagram, edhe pse aktualisht është e izoluar në shtëpi. Bukuroshja i ka munguar ekraneve, por jo fansave të saj në rrjetet sociale.

Në Instagram, Shkira publikon shpesh foto dhe video hot, sidomos në InstaStory, me postimet e saj që janë shumë të pëlqyera. Plot 20 ditë në karantinë dhe moderatorja, po gjen mënyra të ndryshme për të kaluar kohën.

 

Në videot e saj të fundit, Einxhel shihet duke kërcyer në shtëpi, si dhe duke treguar format e saj shumë seksi. Ndërsa me një foto të rikthyer, e bërë muaj më parë, Shkira pranoi se i mungon stina e verës. Fotoja? Shumë seksi si gjithnjë…/abcnews.al