VIDEO/ Kaos dhe panik në stacionin e trenit në Kiev, të shtëna me armë zjarri

schedule18:08 - 25 Shkurt, 2022

schedule 18:08 - 25 Shkurt, 2022

Kaosi dhe paniku mbizotëron në rrugët e Ukrainës që prej hyrjes së ushtrisë ruse në vend.

Më herët BBC publikoi një video, ku dëgjohen të shtëna me armë zjarri, ndërsa qytetarët bërtasin nga frika dhe paniku.

Të shtënat me armë zjarri janë regjistruar në një stacion hekurudhor në Kiev, ndërsa nuk duhet nëse ka të plagosur.

Klikoni këtu për të parë videon /abcnews.al/