VIDEO | “Ka vetëm një Ronaldo”, si mashtrohet nga i ati tifozi i vogël i CR7

schedule18:21 - 4 Prill, 2020

schedule 18:21 - 4 Prill, 2020

Në Angli, më saktë në Londër, një video po bëhet virale. Një djalosh i vogël, tifoz i Cristiano Ronaldos, i kërkon babait të tij që ta qethë si Cristiano Ronaldo, madje dhe ishte përgatitur, duke i rritur flokët për disa kohë.

Por i ati i tij, e ka mendjen te Ronaldo Fenomeni. E kuptueshme, pas breza me radhë ishin mrekulluar nga spektakli që dhuronte sulmuesi brazilian.

Të gjithë e njohim modelin e famshëm të flokëve të Ronaldos në Kupën e Botës 2002. Dhe i ati i tifozit të vogël të CR7, e qethi me modelin e bomberit brazilian. Një gjë është e sigurt, tifozi i vogël i Cristiano Ronaldos nuk është aspak i lumtur…/abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

Un ragazzino inglese chiede al padre di tagliargli i capelli come Cristiano Ronaldo. Per il papà esiste però un solo Ronaldo, e glieli taglia come il Fenomeno ai mondiali del 2002 😂😂😂

A post shared by Il Calcio Inglese (@calcioinglese) on