VIDEO/ Juventus rikthehet te fitorja, shkëlqejnë Dybala dhe Morata

schedule22:42 - 30 Nëntor, 2021

schedule 22:42 - 30 Nëntor, 2021

Juventus është rikthyer te fitoja në Serie A.

Bardhezinjtë kanë mposhtur 0-2 në transfertë Salerintanën me golat e Dybala 21′ Morata 70′. SHIKO GOLAT KETU:

Ndërkohë, pas 15 javësh Juventus mban vendin e 7 me 24 pikë. /abcnews.al/