VIDEO/ Juventus e mbyll pjesën e parë në disavantazh, Gjimshiti dhuron asist

schedule18:47 - 27 Nëntor, 2021

schedule 18:47 - 27 Nëntor, 2021

Ndeshja midis Juventus-it dhe Atalantës në pjesën e parë ka qënë pothuajse e barabartë.

Në minutën e 28-të Zapata kalon në avantazh Atalantën pas një asistimi të Gjimshitit.

Juventus 0-1 Atalanta (pjesa 1)/h.ll/abcnews.al

Shikoni golin këtu: